ViensViens

11.lv atsauksmes un apskats 

11.lv totalizators ir viens no jaunākajiem Latvijā online sporta totalizatoriem, kā arī kuram ir izsniegta licence. Latvijā ViensViens totalizators ierindojās ar augstāko koeficientu līderos starp licenzētājiem bukmeikeru birojiem. Arī šodien 11.lv notur savu pozīciju.
11.lv garantē veikt Tavu laimestu izmaksas 1 stundas laikā. Tāds ir 11.lv serviss, kuram nav konkurentu ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā.
Kā arī 1:1 totalizatora darbību nodrošina paši bukmeikeri. Līdz ar to, 11.lv piedāvā lielu vietējo notikumu izvēli, kā arī speciālās likmes. Tādiem notikumiem kā Latvijas politiskajām norisēm, dažādiem TV šoviem un citiem pasākumiem.
Spēlētājiem Latvijā, tiek piedāvāta iespēja lūgt bukmeikeriem izlikt koeficientus uz pašu izdomātām likmēm. To var izdarīt, rakstot sociālajos tīklos, izmantojot hashtag #manalikme.
No pagājušā gada rudens, 11.lv piedāvā jaunu totalizatora versiju. Tā ir jaudīgāka, ērtāka un mobilajiem palīgrīkiem draudzīgāka.

Jauno klientu bonuss 

3×11€ bezriska likmes Tev kā jaunam klientam!
11.lv totalizators ir ļoti laimīgs Tevi šeit satikt. Tāpēc savu pateicību izrādot, dāvinām Tev pirmās trīs likmes bez 100% riska!

Klientu lojalitātes programma 

Svarīgākā 11.lv privilēģija ir Tev pieejamā lojalitātes programma. Ikviena Tava likme (virs koeficienta 1.50) palīdzēs Tev sakrāt punktus un konvertēt tos par reālu naudu.

Kā arī, 11.lv Tev, ja tu būsi aktīvs un liksi lielas likmes, vari laimēt iPhone X vai aizraujošus ceļojumus. Lojalitātes programmā Tu virzies uz augšu pa līmeņiem. 150 punktus Tu saņem vienkārši reģistrējoties. Plus 200 vai 500 punktus Tev ir iespēja saņemt par pirmā depozīta iemaksu. Tālāk Tu krāj punktus par katru likmi kazino un totalizatorā. Nav svarīgi, vai likme uzvar vai zaudē.

Tavs saņemtais naudas daudzums ceļas par katru pārvarēto līmeni. Tavs lojalitātes statuss ir atkarīgs tikai no Tevis!

Bronze: 5 EUR
Silver: 6 EUR
Gold: 7 EUR
Platinum: 8 EUR
Diamond: 9 EUR
Black: 11 EUR

Pat nespēlējot 11.lv, Tu nevari zaudēt savu lojalitātes līmeni.

Koeficienti 

11.lv ir vieni no agresīvākajiem koeficientiem Latvijā. Tāpēc, meklējot izdevīgāko vērtību savām likmēm, Tev ir jāiekļauj ViensViens totalizators. Tu varēsi pārbaudīt izdevīgākos koeficientus pirms savas likmes likšanas.

Live likmes 

Live likmes 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar. Tas ir lielākais koeficientu monstrs pasaulē. Kā arī Betradar palīdz nodrošināt plašu sporta veidu, līgu un turnīru sarakstu.


 

Klientu atbalsts

Klientu tehniskais atbalsts ir pieejams latviešu, krievu un angļu valodā. Saziņas veidi – e-pasts: [email protected], tālrunis: +371 67336179, kā arī Live čata atbalsts.

Naudas iemaksas un izmaksas 

Iemaksas metodes: VISA, MasterCard, Swedbank, bankas pārskaitījumi.
Izmaksas metode: no Swedbank konta uz bankas kontu pārskaitījums notiek 1 stundas laikā.

Atbildīgas azartspēles 

11.lv kā viens no retajiem bukmeikeru kantoriem Tev piedāvā arī papildus limitu izveides iespējas. Tas palīdzēs pasargāt Tevi no iespējamās azartspēļu atkarības. Tev ir jādodas uz Mans konts > Limiti, kur Tu varēsi iestatīt dažādus spēles apmēra ierobežojumus. Savu spēli Tu varēsi ierobežot – maksimālās likmes summu sesijā, likmes summas un zaudējumu limitu (24h, nedēļā, mēnesī), iemaksāto summu limitu (24h, nedēļā, mēnesī) vai maksimālās likmes limitu.
Lai emociju uzplūduma mirklī Tu nepazaudētu visu, kas Tev ir, mēs ļoti iesakām Tev šo ekstru izmantot.

Kāpēc Tev jāspēlē 11.lv totalizatorā? 

Galvenais iemesls ir reģistrācijas bonuss. 11.lv Tev kā jaunam klientam pēc reģistrēšanās un pirmā depozīta iemaksas piešķir trīs bezriska likmes 11 € vērtībā katru. Tas ir, zaudējuma gadījumā likmes summu Tu saņemsi atpakaļ. Tik pat svarīgas ir ātrās izmaksas – ātrākās starp visiem operatoriem. 11.lv izmaksas veic stundas laikā. Totalizatoram ir arī mobilā aplikācija kā arī ērta datorversija, kurā Tu vari veikt likmes ātri un precīzi. 11.lv koeficienti vieni no augstākajiem Latvijā.

Kas ir #ManaLikme? 

11.lv piedāvā Tev fantastisku iespēju pilnveidot piedāvājumu izvēli, izmantojot īpašas likmes. Īpašās likmes Tu vari piedāvāt sociālajos medijos ar hashtag #ManaLikme. 11.lv mājaslapas vietnē Speciālās->Mana Likme sadaļā totalizators izvērtē Tavu likmes piedāvājumu. Ja likme atbilst, tad tā tiks izlikta Mana Likme sadaļā. Piemēram, viena no likmēm ir par to, kas notiks ātrāk. Lebrons Džeimss visu laiku rezultatīvāko NBA spēlētāju sarakstā apsteigs Karīmu Abduldžabāru vai Aleksandrs Ovečkins NHL visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā apsteigs Veinu Grecki.

Kas ir 11.lv lojalitātes programma? 

11.lv piedāvā speciālu lojalitātes programmu. Tu veic likmes, krāj punktus, kurus pēc tam Tu vari samainīt pret īstu naudu. 1 € vienkārša likme attiecīgi ir viens punkts. Teiksim, ar desmitkāršo likmi 10 € vērtībā Tu iegūsi 100 punktus. Periodiski tiek publicētas speciālas akcijas. Piedaloties akcijās, Tu vari laimēt ceļojumu, naudu un citas balvas. Akcijā “Spēlē karaliski un atpūties karaliski”, Tu vari laimēt ceļojumu uz Āziju (Bali, Taizeme, Vjetnama), 20 € – 500 €, skrejriteni un pulksteni. Protams, lai laimētu, Tev būs ļoti aktīvi jāspēlē.

Kas ir 11TV? 

11TV video ir Tavs palīgs likmju veikšanā, kas regulāri veic sporta notikumu apskatus Latvijā un pasaulē. Sadaļā 11TV – futbols, basketbols, hokejs, UFC vai pat beisbols, tai skaitā ieteikumi, analīze utt.

11.lv

3×11€ bezriska likmes

Spēlēt