Optibet

Koeficienti

Visa Live likmju platforma ir izstrādāta augstā līmenī – tā ir stabila un bez sistēmātiskām kļūmēm. Nav unikālu funkciju risinājumu, tomēr ir ieviests mūsdienu funkcionalitātes standarts, izņemot TV translācijas iespēju.

Live likmes sporta veidu un spēļu turnīru izvēles ziņā neatpaliek no populārākajiem bukmeikeriem.

Live likmes atbilst vidējām spēlētāju prasībām – ir visi galvenie tirgi, kopējais un handikaps (Āzijas futbola handikaps) tiek variēts. No trūkumiem ir vērts atzīmēt, ka lielākajā daļā maču praktiski nav likmju uz stūra sitieniem un pārkāpumiem.

Optibet Totalizatoru var droši ieteikt online tenisa likmju cienītājiem – šeit ir plaša un daudzveidīga izvēle.

Koeficienti online likmēm ir 8–11% robežās.

Adekvātas likmes

Optibet bukmeikeri darbojas ar rezervi futbolam, TOP-5 spēlēm (4,5–5,5% iznākumam, 7–9% koeficientam un summai), visiem pārējiem čempionātiem un sportam rezerve ir 8–12% robežās.

Vienādas iespējas lielākajai daļai sporta veidu ir 1,85 – 1,85, futbolam 1,9 – 1,9.

Likmes izvēle

Sporta pasaules notikumus, kuru Optibet Totalizators piešķir derību veikšanai spēlētājiem, var raksturot kā diezgan daudzveidīgu sporta veidu izvēli ar padziļinātu informācijas klāstu. Piemēram, ir ITF līmeņa turnīri un izaicinājumi tenisā, futbola reģionālās līgas utt.

Strukturāli notikumi sportā un to atainošana ir ļoti labi organizēta ergonomikas ziņā – visi lielākie tirgi ir sagrupēti, tie ir viegli pieejami.

Jāatzīmē, ka Totalizators Optibet likmes iezīmes ir Āzijas handikaps un kopējais iznākums ar 100% atmaksu un 50% atmaksu, likmes uz spēles periodiem (laiks, periods, ceturksnis), kā arī likmes uz individuālo kopējo iznākumu. Optibet Totalizators zīmols – spēles rezultāts / kopējais iznākums.

Pie likmju atainošanas trūkumiem var minēt faktu, ka ir maz likmju par statistiku un spēlētāju individuālajiem rādītājiem (sitieni vārtos, rezultatīvas piespēles, pārkāpumi), izņemot, ja šī nav TOP-5 spēle.

Futbols

Futbola likmes sniedz izdevīgus piedāvājumus – individuāls kopējais iznākums un handikaps; kopējais iznākums un handikapa mačs; precīzs rezultāts; kopējais iznākums un handikapa mača periods; spēles perioda vai kopējais rezultāts; kurš iesitīs pirmais u.c. Kā arī dažādas citas iespējas likmju variantiem no līdzīgiem tirgiem.

Teniss

Tenisa likmes ir detalizēti izstrādātas, tās var veikt gandrīz visos pašreizējos turnīros, ieskaitot mazākos Challengers turnīrus. Tajā pašā laikā mēs pievēršam uzmanību vāju tenisa likmju sarakstam. Labākajā gadījumā (atsevišķi mači WTA un ATP turnīros) – tas ir kopējais spēļu iznākums un handikaps, kā arī spēlētāja individuālo kopējo iznākums, precīzs mača rezultāts.

Basketbols

Tiek piedāvāti tikai galvenie derību veidi – mača iznākums, kopējais iznākums un handikaps. Likmes tiek veiktas gan uz spēli kopumā, gan uz pirmo ceturksni un pa ceturkšņiem. Ir vairākas iespējas, kā iegādāties punktu par handikapu un kopējo iznākumu, taču šāda likmju līnija nav liela, tikai ar 2 punktu soli. Mēs atzīmējam tādus likmju tirgus kā periods / mačs un mača / kopējais rezultāts, ko reti piedāvā citi bukmeikeru uzņēmumi.

Hokejs

Likmes uz hokeja spēlēm ir augta līmeņa cienīgas, taču ne bez nepilnībām. Galvenie derību rīki ir iznākums, dubultā iespēja, dažādas kopējā iznākuma iespējas un handikaps un atsevišķi spēles periodiem, precīzs rezultāts, abi iesitīs vārtos, kurš iesitīs pirmais. Pievērsīsim uzmanību tādiem likmju tirgiem kā mača rezultāts / kopējais iznākums, vai būs papildlaiks, individuāls kopējais iznākums.